You have reached the website . If you want to visit the global website www.daylong.com click here.

Zažít Daylong Zažít ochranu.

Hlavní snahou našich vývojářů je dostat UV filtr tam, kde má být: na všechny nerovnosti kůže. Nesmíte mít pocit lepkavé kůže. Proto jsou produkty Daylong ve formě speciálního lipozomálního locia. Spotřebitelé – hlavně děti – neznají toto vědecké pozadí, ale spokojeně si vychutnávají konečný účinek: dobrou roztíratelnost a příjemný pocit na kůži. Ochrana úzce souvisí s příjemným pocitem po nanesení Daylong™ u. Ten, kdo to vyzkoušel, už ví: vysokoúčinnou sluneční ochranu je možné zažít.

Daylong regular SPF 15
Daylong ultra SPF 25
Daylong ultra SPF 25 Spray

Lipozomální locia na tělo a obličej se střední ochranou a fotostabilními filtry. Nabízí vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Locia jsou extrémně odolní vůči slané i sladké vodě. Lehce se roztírá, rychle se vstřebává a ošetřuje kůži díky obsahu Aloe vera a vitaminu E. Neobsahují přídavné konzervační látky a parfém.

Daylong ultra SPF 25 GelFluid
GelFluid je vhodný pro mastnou kůži se sklonem k akné a pro kůži citlivou na sluneční záření. Neobsahuje tuky, lehce se roztírá, rychle se vstřebává a ošetřuje kůži s dexpanthenolem a vitaminem E. Fotostabilní UV filtry nabízejí vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Neobsahuje přídavné konzervační látky, emulgátory a parfém.

Daylong extreme SPF 50+
Daylong extreme SPF 50+ je lipozomální produkt sluneční ochrany (opalovací mléko) pro kůži extrémně citlivou na sluneční záření a při extrémní expozici UV záření (např. vysokohorské prostředí a tropy). Fotostabilní UV filtry nabízejí vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Locio se lehce roztírá a ošetřuje kůži s Aloe vera a vitaminem E. Neobsahuje přídavné konzervační látky a parfém.

Daylong ultra SPF 25 Stick
Daylong extreme SPF 50+ Stick

Praktické tyčinky s fotostabilními UV filtry nabízí vysoce účinnou UVA a UVB ochranu pro citlivé partie kůže, které jsou výrazně, popř. velmi vystavené slunečnímu záření – rty, nos, tváře, čelo, uši a také okolí očí.