You have reached the website . If you want to visit the global website www.daylong.com click here.

Slunce si na konci dne může vydechnout. Kůže také.

Daylong after sun Gel
Daylong after sun Gel je chladivý a hydratační gel na celotělové použití (včetně obličeje), určený pro kůži namáhanou sluncem. Neobsahuje alkohol, lehce se nanáší a ochlazuje kůži pomocí inovativního „Quick Breaking Formula“ efektu. Gel se dobře roztírá, rychle se vstřebává a nelepí. Ošetřuje, uklidňuje a hydratuje kůži panthenolem a glycerinem. Neobsahuje parfém, emulgátory, minerální oleje ani přídavné konzervační látky. Ideální pro citlivou kůži.
Více informací

Daylong after sun Lotion
Daylong after sun Lotion je hydratující a ošetřující locio s chladivým efektem. Ochrannou funkci rohové vrstvy kůže posilují esenciální nenasycené mastné  kyseliny a fosfolipidy. Spolu s dexpanthenolem a glycerinem působí proti ztrátě vody, kterou intenzivní sluneční záření způsobuje. Vitamin E zase působí proti volným radikálům. Locio se rychle vstřebává a nezanechává rušivý mastný lesk. Neobsahuje přídavné konzervační látky.
Více informací

Daylong after sun Repair
Daylong after sun Repair obsahuje aktivní enzym na opravu DNA –endonukleázu. Ukrytý v lipozomech proniká tento enzym do kůže a opravuje sluncem poškozené kožní buňky. Podobné enzymy se v kůži vyskytují i přirozeně a přispívají tak k rychlé regeneraci kůže po pobytu na slunci. Pravidelné používání Daylong after sun Repair napomáhá regeneraci kožních buněk poškozených sluncem, a tím zmírňuje projevy předčasného stárnutí kůže. Lipozomální locio zároveň obsahuje glycerin, dexpanthenol a vitamin E. Tyto látky jsou velmi prospěšné pro dlouhodobou hydrataci a péči o kůži. Neobsahuje přídavné konzervační látky.
Více informací