You have reached the website . If you want to visit the global website www.daylong.com click here.

Na ochranu dětské kůže s Daylong em se můžete spolehnout.

Děti se o sebe nedokážou postarat: proto je velmi důležité, abyste s Daylong em chránili také slunné stránky jejich života. Kromě toho je kůže dětí a novorozenců velmi jemná, není zvyklá na sluneční záření, a proto je extrémně citlivá. Naštěstí jsme jako švýcarský odborník na dermatologii a lídr na trhu (1) využili naše dlouholeté zkušenosti a vyvinuli ideální produkty sluneční ochrany.

Ve složení dětských produktů Daylong jsou jak fotostabilní UV filtry pro vysoce účinnou UVA a UVB ochranu, tak i látky ošetřující dětskou kůži - dexpanthenol, glycerín, Aloe vera a vitamín E. Záměrně neobsahují parfém a přídavné konzervační látky. O koncentrování se na skutečně důležité věci svědčí i dávkovač a dávkovací tabulka na etiketě, které pomáhají rodičům nanést správné množství produktu pro spolehlivou ochranu.

(1) Zdroj: IMS/MAT 11/2011.

Když zabráníte spálení kůže před 20. rokem života, snížíte riziko vzniku melanomu! Ukázaly to studie a zprávy z celé Evropy:

  • 35–45 % 3-letých a 13- až 14-letých dětí stráví týdně víc než 15 hodin v plavkách ve  vnějším prostředí. (2) 
  • 38 % rodičů udává, že před dospělostí se jejich děti min. 1x spálily. (3) 
  • 58 % rodičů udává lehké spálení kůže u kojenců a malých dětí. (2) 
  • 10 % rodičů udává těžké spálení kůže u kojenců a malých dětí. (2) 
  • 26 % 13- až 19-letých  teenagerů připouští,  že ve snaze získat opálenou kůži, jsou ochotni akceptovat spálení kůže. (4) 
  • 31% teenagerů nepoužívá mimo letních prázdnin produkty sluneční ochrany. Domnívají se, že domácí slunce je méně intenzivní. (4)

(1) Jhappan C et al. Ultraviolet radiation and cutaneous malignant melanoma. Oncogene. 22:3099–122 (2003).
(2) Grob JJ et al. Study of sunbathing habits in children and adolescents: application to the prevention of melanoma. Dermatology. 186:94–8 (1993)
(3) Jarrett P et al. Protection of children by ther mothers agains sunburn. BMJ. 306:1148 (1993).
(4) Teens are burning to be beautiful. Teenage Cancer Trust (2010), available at www.teenagecancertrust.org